Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Il traditore (2019)

Hain

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

5 YORUM
@tscihan61 21 saat önce
çok başarili bir biyografi grçk hayattan alıntı bu tür izlyici kitlsi için idal bir mafya draması tskkürlr admin bu tür filmlri bkliyoruz..
1 yanıtı görüntüle
@comoko 3 hafta önce
Sevgili 720pizle üyeleri bu film, belgesel tarzı bir filmdir. Yani bunda heyecan, aksiyon, macera aramayın. Öncelikle bu filmi anlamanız için, Tommaso Buscetta hakkında bilginiz olması lazım. Çünkü film hayatından kesitlerle dolu ve mahkemede tanıklı... [Devamını gör..]
Sevgili 720pizle üyeleri bu film, belgesel tarzı bir filmdir. Yani bunda heyecan, aksiyon, macera aramayın. Öncelikle bu filmi anlamanız için, Tommaso Buscetta hakkında bilginiz olması lazım. Çünkü film hayatından kesitlerle dolu ve mahkemede tanıklık yapmasını konu alıyor. Söyleyeceklerim bu kadar keyifli seyirler..
@rcpblr 7 ay önce
Durağan bir film filmi ilgi çekici kılan ise biyografi olması gerçek olaylara dayanıyor olması izlettiriyor bazı yerleri çok uzatmışlar 2 saat 31 dakika 46 saniye herkes dayanamaz.
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Biyografi
  7.1/10
 
  145
  Almanya