Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Incendies (2010)

İçimdeki Yangın

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

63 YORUM
@samsunedebiyat 1 ay önce
Film başlangıçta çok sıkıcı gelebilir ama filmin son on dakikası ağlarsınız,savaşlar cinayettir;toplumsal yaraları ağırdır.
@Breyr 2 ay önce
Ağır ama etkili.
Ha bu arada yaniniza bi torba morba alin finalde kusabilirsiniz
@snipyshoots 2 ay önce
stepbrother porn +18
@nukamanyak 2 ay önce
Final bölümünü izledikten sonra koca bir hassss.. çekiyorsun ve izlediğin tüm sahneler anlam kazanıyor. Fakat bazı gereksiz sahneler kesilip süre kısaltılsa seyir zevkini çok daha yükseltebilirlermiş.
@Black_2 3 ay önce
Klasik trajedi filmi yarısına kadar bile getirtmedi vakit kaybı ama bu tarz filmleri sevenler için normal derecede izlenir
@Azerbaycanets 3 ay önce
Sürükleyici film takıntınız varsa, sakın ha izlemeyin. 2 saat 2 gün gibi geçti. Sonu da çok saçmaydı ve şerefsizceydi
2 yanıtı görüntüle
@frequency 3 ay önce
Son sahnede midem bulandı cidden. Midem kalktı.
@Çağrı yagsz 3 ay önce
Çok güzel bir film etkileyici filmin sonu çok güzeldi sonu dışında lübnan v.b yerlerde yetişen insanların ve oraların nasıl olduğunu göstermesi de bence önemli ülkemize şükretmemiz için….
@karpedyum 5 ay önce
etkileyici filmlerden biri… acı gerçekler…
@filmmlover 5 ay önce
güzel filmdir. dram dendi mi akla gelen filmlerden. 1+1=1 eder mi sorusuyla sunduğu olay örgüsüyle sizi alır götürür. yine de benim nezdimde sadece bir dram filmidir. bu filmin çarpıcı sonu dışında, verdiği mesajlar, vurucu diyaloglar vs ile ilgili b... [Devamını gör..]
güzel filmdir. dram dendi mi akla gelen filmlerden. 1+1=1 eder mi sorusuyla sunduğu olay örgüsüyle sizi alır götürür. yine de benim nezdimde sadece bir dram filmidir. bu filmin çarpıcı sonu dışında, verdiği mesajlar, vurucu diyaloglar vs ile ilgili bir şey hatırlamam mesela. ama bu filmle aynı yıl oscara aday olan (2011) danimarka yapımı haevnen gerek verdiği mesaj, gerekse dram türü dışına çıkmasıyla oscarı hak etmiş ve almıştır.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.3/10
 
  139 DK
  Fransa