Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Jason and the Argonauts (1963)

Altın Postlu Cengaver

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

7 YORUM
@buddy love 2 sene önce
Sevgili Admin böyle eski filmleri farklı kategori altında toplasanız çok daha iyi olmaz mı? Sitede bulması gerçekten çok zor oluyor. Mesela geçen 1948 yapımı Bisiklet Hırsızları adlı filmi izledim. Örneğin "Eski Filmler" diye bir kategori açın mesela... [Devamını gör..]
Sevgili Admin böyle eski filmleri farklı kategori altında toplasanız çok daha iyi olmaz mı? Sitede bulması gerçekten çok zor oluyor. Mesela geçen 1948 yapımı Bisiklet Hırsızları adlı filmi izledim. Örneğin “Eski Filmler” diye bir kategori açın mesela o kategori içerisinde 1990 yapımı ve öncesi filmler olsun. Çünkü gerçekten sitede çok güzel eski filmler var. Hepsi bir arada olduğunda biz kullanıcılar için bulması ve erişmesi çok daha kolay olur. Ayrıca bir çeşit arşiv görevi de görür. Ve evet site aramasında “İçeriğe Göre” seçeneği de var orada 2000 öncesi filmleri aramak mümkün ama benim dediğim gibi 1990 öncesi filmler olan farklı bir kategori de olsa iyi olmaz mı? Umarım bu mesajımı okursunuz cevabınızı bekliyorum sevgiler, kolay gelsin.
1 yanıtı görüntüle
@zodiac 4 sene önce
Sayın admın az önce yazdığım mesajda derdimi tam anlatamadım. Alternatif plus player’da tr dublaj yok. İngilizce çıkıyor.

Adminin Cevabı: Düzeltildi. İyi Seyirler.
2 yanıtı görüntüle
@coni 5 sene önce
Zamanın iyi filmlerinden. Eski filmlerin tadı bir başka oluyor. İzlerken bir an olsun bile sıkılmadım.
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Aile
  7.3/10
 
  104 DK
  ABD