Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Kaze no tani no Naushika (1984)

Rüzgârlı Vadi

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

13 YORUM
@gulnurarli 2 ay önce
Sıkıcı bir film değil, vermek istediği mesajı harika bir şekilde veren mükemmel bir film. Şahsen filmi izlerken doğaya karşı çok acımasız olduğumuzu fark ettim. Belki de arkadaşlara bu yüzden sıkıcı gelmiştir.
@süperberduş 3 ay önce
şahsen izlerken inanılmaz sıkıldım. yarıda kesmek zorunda kaldım.
@MasterofOzkul 3 ay önce
Şu duyguları veren filmlere bayılıyorum .
@GrayFist 6 ay önce
İnsanın ruhuna dokunan bir film gerçekten .Toplumun büyük bir sorunu çok farklı bir şekilde ele alınmış .Mükemmel bir hayal gücüyle alternatif bir tarihte geçen animasyon filmi yapmışlar .Kesinlikle izlenmesi gereken bir film bence .
@nouvelles 12 ay önce
Verilmek istenen mesaj güzeldi ama film çok sıkıcıydı ya.
@nefrayto 1 sene önce
Bana göre tam bir başyapıt (10/10) Açgözlülük nedeniyle çıkan savaşlarda gezegenimizin yok oluşuna sebep olabileceğimizi ve bunun sonucunda doğanın insanlara karşı ne kadar sertleşebileceğini göstermesi, yaşanan olumsuzluklara birisinin dur demesi ve... [Devamını gör..]
Bana göre tam bir başyapıt (10/10) Açgözlülük nedeniyle çıkan savaşlarda gezegenimizin yok oluşuna sebep olabileceğimizi ve bunun sonucunda doğanın insanlara karşı ne kadar sertleşebileceğini göstermesi, yaşanan olumsuzluklara birisinin dur demesi ve diğer insanlara örnek olması gerektiği, her şeyden öte yaşamımızın ne kadar değerli ve aynı zamanda da tabiata ne kadar bağımlı olduğunu göstermesi açısından eşsiz. Diyaloglar, kişiler, konu, mekanlar, macera hepsi çok güzeldi. Not: Sevgili admin, filmin Türkçe adındaki *Rüzgar* kelimesini şapkasız olarak düzeltseniz daha yararlı olur sanırım, çünkü site içerisinde arama yaptırırken şapkasız a harfi ile yazıyoruz arama sonucunda film çıkmıyor maalesef 🙁
@atticus finch 2 sene önce
güzel bir filmi izleyin
@ 2 sene önce
güzel yorumlar yapan arkadaşlar bu şaheseri izlememe yardımcı oldunuz teşekkür ederim bütün duyguları bir anda yaşadım böyle bir yapıt dek gelirmi dünyaya inanasım yok açıkca düşünmeden izleyin.
@melcom 2 sene önce
Elinize sağlık. Filmin Türkçe dublajı eklenebilir mi? Hatta tüm Hayao Miyazaki filmlerinin Türkçe dublajı eklenebilir mi?
@manwe 2 sene önce
Gerçek bir şaheser

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Animasyon
  8.1/10
 
  117 DK
  Japonya