İndirme: Sevgili arkadaşlar indirme çalışan "PUB" player için aktif. Yeni playerimiz "PUB+" HENÜZ desteklemiyor fakat indirme özelliği için çalışıyoruz.

Your Name (2016)

Senin Adın

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

166 YORUM
@Sevgul 18 saat önce
Ya çok iyiydi bu
Düşünmeden izleyin derim
@halit 6 gün önce
arada neden 3 yil var cozemedim ama harika bir anime hungur hungur agladim vallaha
@Legolasvegandalf 1 hafta önce
Özgün bir konusu var ve çizimler süper. İzlerken hiç sıkılmadım. Aşk konusunu anlamlı bir şekilde işlemiş. Hatta bazı sorularımın cevabına ulaşmada yardımcı oldu diyebilirim.
İzleyin .
@aryastrk 3 hafta önce
Çok güzeldi anime sevmeme rağmen izlettirdi kendini ama kafamda soru işaretleri kaldı bayağı. Şimdi bunlar birbirlerinin hayatına girmesi falan rüya mıydı? Ninesinin taki kun a rüya mı görüyorsun dediği yer kafamı karıştırdı.
1 yanıtı görüntüle
@PrinceUfo 1 ay önce
Yani izlemeyen çok şey kaçırır cidden. Bir Animeci olarak çok kaliteli ve çok iyi olduğnu söyliye bilirim. Anime izeleyen ve ya izlemeyen herkse tavsiye ederim.
@Sevgul 1 ay önce
Çok güzeldi düşünmeden izleyin derim
@İREM 1 ay önce
normalde pek anime sevmezdim, bunu jungkook’un tavsiyesiyle izledim ve cidden beklediğimden iyiydi, karakterler olsun akış olsun bence izleyin
1 yanıtı görüntüle
@edamuchi 1 ay önce
Başlamadan önce pek bir beklentim yoktu açıkcası fazla abartıldığını düşünmüştüm ayrıca romantik ve dram türleri pek ilgimi çekmez ama şuan filmi bitirdim sessizce ağlıyorum.Bende bir yarım kalmışlık,burukluk hissi bıraktı.Filmin içinde çok küçük det... [Devamını gör..]
Başlamadan önce pek bir beklentim yoktu açıkcası fazla abartıldığını düşünmüştüm ayrıca romantik ve dram türleri pek ilgimi çekmez ama şuan filmi bitirdim sessizce ağlıyorum.Bende bir yarım kalmışlık,burukluk hissi bıraktı.Filmin içinde çok küçük detaylar var gözden kaçırılmamalı.Kız anons ederken başladım nedense ağlamaya çünkü kurtulacaklarını sanmıyordum sonu benim için mindfuck bir sondu.Çizimler olsun şarkıları olsun tek kelimeyle harikaydı.Sayaka ve Tatsuhikonun düğünleri hakkında konuşmaları,Yotsuhanın liseye geçmiş olması gerçekten izleyenlerı duygulandırıyor.İzlediğim anime movielerin arasından ilk 3 e net girer.Benim animeye puanım 10/9 :’)
@Spektrumcizgisi 1 ay önce
Ağlıyorum 🥺🥺
@berru 1 ay önce
Bi an hiç ... [Spoileri gör..]
Bi an hiç kavuşamayacaklar sandım

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Animasyon
  8.4/10
 
  106 DK
  Japonya