İndirme: Sevgili arkadaşlar indirme çalışan "PUB" player için aktif. Yeni playerimiz "PUB+" HENÜZ desteklemiyor fakat indirme özelliği için çalışıyoruz.

Ladri di biciclette (1948)

Bisiklet Hırsızları

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

20 YORUM
@MuHiBBii 3 ay önce
Film hiç sürükleyici değil, bir olay olmuyor, ortada heyecan yaratacak bir şey yok. Bence filmleri sadece çekim açıları vs. ile değerlendirmek doğru değil. İzleyiciye ders veriyor olabilir, ancak izleyicinin dikkatini çekecek, heyecanını diri tutacak... [Devamını gör..]
Film hiç sürükleyici değil, bir olay olmuyor, ortada heyecan yaratacak bir şey yok. Bence filmleri sadece çekim açıları vs. ile değerlendirmek doğru değil. İzleyiciye ders veriyor olabilir, ancak izleyicinin dikkatini çekecek, heyecanını diri tutacak bir unsur yok. Yarım saatinde sadece 1 2 cümle konuşup bisikleti arıyorlar. Gereksiz derecede yalın. 5.5/10.
@driver95 4 ay önce
Güzel film çekildiği yıla göre kamera açıları ve dönemin yansıtılması gayet başarılıydı tavsiye ederim
@tek 8 ay önce
bu filmdeki gibi müzikleri nerden bulabilirim
@FilmlerHayatim 8 ay önce
Yokluğu ve... [Spoileri gör..]
Yokluğu ve çaresizliği çok iyi yansıtmışlar. En sevdiğim sahnelerden biri, lokantaya gittiklerinde sevimli Bruno’nun çatal bıçakla imtihanı oldu. Müzikler de çok güzeldi. Kötü film diyen taş olur tabii, çekildiği yıla göre muhteşem bir film. Herkes iyi şeyleri yazmış, ben de hoşuma gitmeyenleri yazayım bari.
Antonio, çocukcağıza niye şamarı yapıştırıyorsun. Valla içime oturdu.
Filmin en çarpıcı mesajlarından biri, bisikleti çalan çocuğu herkes koruyup kollar, ana karakterimiz bisiklet çalmaya kalkar herkes peşinden koşar hatta dayak yer. Tamam gerçekçi bir film, gerçekler sert falan da ne bileyim ya. Abartı demiyorum çünkü var böyle şeyler. Hayal satan, saf romantik filmler de olmasın ama hayat zaten yeterince boğucu. Elbette bir 2. Dünya Savaşı yıllarındaki yokluğu yaşayamayız ama yapılan haksızlıkları çoğumuz doğrudan veya dolaylı yaşıyoruz. Yoruldum izlerken.
Şu falcı kadına sinir olmayan yoktur zaten. Kadın hem sövüyor/dalga geçiyor hem paraları cukkalıyor iyi iş valla, biz bedavaya yapsak dayağı yeriz millet sıraya girmiş 😛

Yeri değil ama yazmadan duramadım. Woody Allen demiş ki ben hayatımda bu film (Bisiklet Hırsızları) gibi yıllar sonra hatırlanacak bir film çekmedim. Tamam mütevazı olun, başka güzel filmleri de övün ama kendinizden bu kadar ödün vermeyin, uçmayın. E kendi ağzınla böyle bir laf ediyorsan ben niye bir Woody filmi izleyeyim, neden vaktimi ayırayım ki. Sinir oluyorum bu tarz söylemlere.
@professeurjamel 9 ay önce
dün equalizer denen saçma sapan filmi izledim bu sitede izledim. sitenin kullanıcıları 9 küsur puan vermişler(bir filmin 9.3 puan alması kusursuz olduğu anlamına gelir ki, equalizer denen film mantık hataları ile dolu) bu olağanüstü filme baktım 7 p... [Devamını gör..]
dün equalizer denen saçma sapan filmi izledim bu sitede izledim. sitenin kullanıcıları 9 küsur puan vermişler(bir filmin 9.3 puan alması kusursuz olduğu anlamına gelir ki, equalizer denen film mantık hataları ile dolu) bu olağanüstü filme baktım 7 puan vermişler gerçekten bu filmi hiç anlamamışlar.
@üstad fuat ergin 1 sene önce
Oradaki fine yazısı mutlu son manasına mı geliyor?
film gayet iyidi gerçek bir dram filmi kısa olması da çok güzel olmuş çerez bir film
2 yanıtı görüntüle
@frank leone 1 sene önce
Boğazları düğümleyen film. Yalın ve gerçekçi olması en önemli nedeni. 2. Dünya Savaşı sonrası dönemi yansıtıyor.
@atticus finch 2 sene önce
güzel bir filmi izleyin
@güven-cik 2 sene önce
Vittorio De Sica'dan 1948 yapımı bir efsane…
@turkuaz7878 2 sene önce
1948 yapımı siyah beyaz bir film. bisikletini kaybeden bir adamın küçük oğluyla birlikte bisikletini araması üzerine çekilmiş bir filmdir. konu çok yavan kalmıştır. Film için verilen 8.3/10 imdb puanı çok yüksek verilmişir. olması gereken puan 6.8/10... [Devamını gör..]
1948 yapımı siyah beyaz bir film. bisikletini kaybeden bir adamın küçük oğluyla birlikte bisikletini araması üzerine çekilmiş bir filmdir.
konu çok yavan kalmıştır. Film için verilen 8.3/10 imdb puanı çok yüksek verilmişir. olması gereken puan 6.8/10 olmalıydı bence.
şahsen bizim eski siyah beyaz Türk sinemasında bu filmden çok daha iyi filmlerimiz var. özellikle Sadri Alışık ve Ayhan Işık filmlerini tavsiye derim.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.3/10
 
  89 DK
  İtalya