Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood (2016)

Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

3 YORUM
@nefrayto 2 sene önce
Bana kalırsa eğlenceliydi, daha gerçekçi olmuş konusu çizgi filmine göre 🙂 8/10 derim, bence önyargınızı kırıp izleyin lütfen ;)
@elbeyi 4 sene önce
Arkadaşlar ben en fazla 10 dakika dayanabildim filmi açarken daha çok lego yazısı felan dikkatimi çekmedi ben o 50 kat hamburgeri bi oturuşta yiyen scoby dooyu ararken değişik bir manzara ile karşılaştım karakterler lego şeklinde beni sarmadı konusun... [Devamını gör..]
Arkadaşlar ben en fazla 10 dakika dayanabildim filmi açarken daha çok lego yazısı felan dikkatimi çekmedi ben o 50 kat hamburgeri bi oturuşta yiyen scoby dooyu ararken değişik bir manzara ile karşılaştım karakterler lego şeklinde beni sarmadı konusunu felan inceleyemeden kapattım film güzelse yorumuma cevap atarak beni bilgilendirin diğer türlü izleyemedim çünkü kusura bakmayın.
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Aile
  5.9/10
 
  75 DK
  ABD