Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Maigret Sets a Trap (2016)

Maigret Tuzak Labirenti

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

13 YORUM
@dentist 4 ay önce
Basit kurgu. Katilin o olduğuna ikna bile olamadan film bitiverdi. Vakit kaybı. 4-10
@hercai3302 7 ay önce
eh işte, çok basit olmuş ama, 4/10 derim.
@tscihan61 7 ay önce
onnumara ikinci kez izledim 720p farkıyla tsk admin..
1 yanıtı görüntüle
@leblebitozu 7 ay önce
Bu arada site yönetimine özellikle birkaç hususta taktirlerimi ve teşekkürlerimi iletmek isterim. Diğer sitelerin olmazsa olmazı müstehcen kategorili filmlere prim verilmemesi, puanı ve ülkesi ne olursa olsun her filmin burada yer bulabilmesi.. Ayrıc... [Devamını gör..]
Bu arada site yönetimine özellikle birkaç hususta taktirlerimi ve teşekkürlerimi iletmek isterim. Diğer sitelerin olmazsa olmazı müstehcen kategorili filmlere prim verilmemesi, puanı ve ülkesi ne olursa olsun her filmin burada yer bulabilmesi.. Ayrıca ürünleri mümkün olan en yüksek kalitede sunabilmek için ciddi bir emek harcandığı da çok açık ortada. Popülist davranmayarak popüler oldunuz. Bozmadan devam etmenizi temenni ve rica ediyorum. Saygılarımla..
1 yanıtı görüntüle
@leblebitozu 7 ay önce
Rowan Atki... [Spoileri gör..]
Rowan Atkinson’a Mr Bean karakteri o kadar yapışmış ki, adamı gördükçe bi gülme geliyor ister istemez, her an bi komiklik patlayacak beklentisi oluyor. Böyle ciddi bir rolden sonra Mr Bean serisinde o karaktere nasıl başarıyla büründüğünü daha iyi anlıyor insan. Filme gelince, kısa ve özdü. 1,5 saat nasıl geçti anlamadım. Şimdilerde gereksiz uzatmalar moda oldu, iyi film 2,5-3 saatten aşağı olmaz algısı var herhalde. Sade, net, gereksiz ayrıntı yok… Olumsuz bir yorum olarak ipucunu yakaladıktan sonra gerisinin çorap söküğü gibi çözülmesinin, filmdeki gizem unsurunu biraz törpülediği söylenebilir. Genel olarak, öyle çok ahım şahım bir film olmasa da izlemenizi tavsiye ederim, çok vaktinizi almıyor zaten.
@dejay 7 ay önce
polisiye severler hemen playlesin.kırmayıp eklediğin için teşekkürler admin,eline sağlık…
1 yanıtı görüntüle
@Ask_Yazim 7 ay önce
Film çok güzeldi zahmet edip filmi yükleyen ve bize ulaştıran herkese kucak dolu Sevgiler (: İyiki varsınız.. <3
1 yanıtı görüntüle
@çağatay45 7 ay önce
güzeldi,beğendim,teşekkürler,emeğinize sağlık,
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  7.1/10
 
  87 DK
  İngiltere