İndirme: Sevgili arkadaşlar indirme çalışan "PUB" player için aktif. Yeni playerimiz "PUB+" HENÜZ desteklemiyor fakat indirme özelliği için çalışıyoruz.

Rear Window (1954)

Arka Pencere

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

48 YORUM
@Darcy 5 gün önce
12 Kızgın Adam, Dünyalı filmleri gibi tek mekanda geçen efsane filmlerden birisi. Usta James Stewart’ın Şahane Hayat filminden sonra ikinci muhteşem yapıtı. Sinema tarihinin kült yapımlarından, kaçırmayın.
@ensfrk 2 ay önce
başlangıçta güzel ilerlese de bir yersen sonra durağanlaşıyor ve heyecanda düşüş yaşanıyor vasat bir film
@Greatmen 3 ay önce
harika bir klasik
@MuHiBBii 3 ay önce
Tek mekanda geçen güzel bir film. 7.3/10.
@Yakup 4 ay önce
Jeff, Lisa, stela efsanesiniz😇
@nouvelles 4 ay önce
Bizim de birçok dizimize konu olan efsane filmlerden :))
@economy 6 ay önce
Eski filmlerin tadı bir başka oluyor. Bundan 50-60 yıl önceki filmler nasıl oluyor da böyle sürükleyici etkileyici olabiliyor? Bunlar filmse günümüzde izlediğimiz o saçma şeyler ne acaba?
@Boen 6 ay önce
tek bir mekanda geçen filmin bu kadar etkili olabileceğini düşünmemiştim greatt!!
@fatihk 7 ay önce
Sürükleyici bir film, pencereden milleti ben dikizliyorum gibi oldum filmi izlerken
@Sinefil Adayı 9 ay önce
Film çok güzel. Diyalogları yazarken düşünülmüş, belli. Filmin çekileceği mekan çok iyi seçilmiş. 1950'lerin filmlerine oranla çok sürükleyici. Güzel bir şekilde insanı geriyor, "şimdi ne olacak?" diye sorduruyor. Senaryo da güzel ancak en iyi filmle... [Devamını gör..]
Film çok güzel. Diyalogları yazarken düşünülmüş, belli. Filmin çekileceği mekan çok iyi seçilmiş. 1950’lerin filmlerine oranla çok sürükleyici. Güzel bir şekilde insanı geriyor, “şimdi ne olacak?” diye sorduruyor. Senaryo da güzel ancak en iyi filmlere bile 70 filan veren Metascore, bu filme neden 100 vermiş ki? Galiba sıf eski film diye. Bu eleştirmenlerin eski filmleri çok sevip, yeni türleri gömmesini anlayamıyorum. Film güzel fakat mükemmel değil.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Gerilim
  8.4/10
 
  112 DK
  ABD