Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Something the Lord Made (2004)

Tanrıyı Oynayanlar

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

28 YORUM
@cihandidee 3 hafta önce
Tavsiye ederim güzel Filmdi
@Cemil ina 3 hafta önce
Çok güzeldi 5 ekim 2020
@Turk72acar 1 ay önce
gönül rahatlığıyla -işte bu bi film diyebilirim-
@vildanhazduyar 2 ay önce
Güzel ilham veren bir filmdi. Filmde yapılan ayrımcılıklara da çok güzel değinilmiş. Sana puanın 10 üzerinden 8 kanka.
@Mete Demiray 3 ay önce
IMDb puanını fazlasıyla hak etmiş bir film… Keyifle izleyin …
@HAGI 5 ay önce
İlk sahnede marangozun direkt bir tahtaya çivi çakması yerine el aletlerini nazikçe açıp tahtaya sabırla şekil vermesini üstelik bunu da şık diye yerine oturtması. Yönetmenin ince bir zeka ürünü. Filmin ilerleyen sahnelerinde mütevazi, sabırlı, zeki ... [Devamını gör..]
İlk sahnede marangozun direkt bir tahtaya çivi çakması yerine el aletlerini nazikçe açıp tahtaya sabırla şekil vermesini üstelik bunu da şık diye yerine oturtması. Yönetmenin ince bir zeka ürünü. Filmin ilerleyen sahnelerinde mütevazi, sabırlı, zeki ama hem patronuyla, hem dönemiyle mücadele veren bir insanı daha iyi anlatamazdı. Kadınların uyanıklığı, kostümler, dönemin arabaları ve dekorlar süper olmuş.
Not. Mavi hastalık nedeniyle kalp ameliyatı olup hayata tutunan yakınım nedeniyle (john Q 2002) ve bu filmin benim için ayrı bir değeri var.
@Bay schizophrenic 5 ay önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film öğretici ve akıcı ve de şaşırtıcı
@mathildaa 5 ay önce
İçeresinde çok özel mesajlar barındıran gerçek bir başarı hikayesi. Pişman olmassınız özellikle tıp okuyan arkadaşlarıma faydası dokunur..
@alternatif 5 ay önce
Biyografi filmleri içerisinde kötü olana rastlamadım bu filmde harika.Gerçek hayatın yansıtıldığı filme dünyada daha önceleride kalp ameliyatları yapılmasına rağmen kendi alanında bir ilke sahip olması özelliğiylede yine dünyada ilkler arasında yer a... [Devamını gör..]
Biyografi filmleri içerisinde kötü olana rastlamadım bu filmde harika.Gerçek hayatın yansıtıldığı filme dünyada daha önceleride kalp ameliyatları yapılmasına rağmen kendi alanında bir ilke sahip olması özelliğiylede yine dünyada ilkler arasında yer alan kalp ameliyatının nasıl, kimler tarafından ve hangi ortamda yapıldığı sahnelenirken bu aşamaya kadar geçen süre içerisindede neler yaşandığına dair kesitler sunmakta.
Seyir zevki güzel konular harika akıcı, kulağa hoş gelen müzikler ve mükemmel roller.
@tafi 6 ay önce
Film eleştirmeni değilim ama Beğendim…

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Biyografi
  8.2/10
 
  110 DK
  ABD