Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Step Up China (2019)

Sokak Dansı: Çin

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (Step Up China)
Film Adı Yıl IMDB
Step Up
Step Up
2006 6.5
Step Up 2: The Streets
Step Up
2008 6.2
Step Up 3
Step Up
2010 6.2
Step Up Revolution
Step Up
2012 6.4
Step Up All In
Step Up
2014 6.0
Step Up China
Step Up
2019 6.6
7 YORUM
@Mr.Hale 3 hafta önce
Serinin geleneği olan son sahnede öpüşme sahnesi yok çin farkı 🤣🤣🤣🤣
@Mr.Hale 3 hafta önce
Bu Çinliler Step up hiç am hiç becerememisler
@Mr.Hale 3 hafta önce
57:43 adamın içine Dom Toretto kaçmış 🤣
@Digcaa 2 ay önce
Soundtrack i bilen var mı?
@Gökhan 3 ay önce
Serinin en kötü filmi ama en yüksek puana sahip. Sırf Çin oldugu için. Zamanla düşer o puan tabi aldanmamak lazım. Koreografi neredeyse yok final dansı hariç o da kötünün iyisi. Dansla ritim birbirini tutmuyo sanki. Bazı figürler bizim keko diye tabi... [Devamını gör..]
Serinin en kötü filmi ama en yüksek puana sahip. Sırf Çin oldugu için. Zamanla düşer o puan tabi aldanmamak lazım. Koreografi neredeyse yok final dansı hariç o da kötünün iyisi. Dansla ritim birbirini tutmuyo sanki. Bazı figürler bizim keko diye tabir ettiğimiz insanlarla hemen hemen aynı çok basit danslar. Konu desen dans filmlerinde farklı bi konu bulmak zor genelde hepsi aynıdır bi yarışma vardır ihanet aşk sonra ihanete ugrayan grup kurar yükselir falan hepimizin bildiği şeyler. İzlenir mi izlenir ama öyle çok güzel hareketler falan beklemeyin. Step Up adını ve çinin nüfusunu kullanıp gişe yapmak istemişler sanırım. Çok basit bi film. Step Up adı olmasa muhtemelen ne adı duyulurdu ne de 3-4 puanı geçebilirdi.
@Uğur Ziner 3 ay önce
Sanırım daha iyisi olamazdı. Çok zevkli geçti. Sonuna kadar tüm dikkatimle izlediğimi belirtmem lazım çok hoşuma gitti. Grup çalışması dayanışma sevgi ve daha birçok şey bir arada.
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Müzikal
  6.6/10
 
  100
  Çin