Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Susuz Yaz (1963)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

5 YORUM
@orhi59 7 ay önce
Bu film 4 puan bile haketmiyor. Oyunculuklar vasat berbat
@ÖMERTız 7 ay önce
Filmdeki hayvan öldürme sahneleri gerçek malesef 63 yapımı bir film olduğu için özel efekt yok. Hassas bireylerseniz hiç tavsiye etmiyorum işin vicdani boyutunu bi kenara bırakırsak eğer film geçrekten çok iyi zaten Berlin film festivalinde Altın ayı... [Devamını gör..]
Filmdeki hayvan öldürme sahneleri gerçek malesef 63 yapımı bir film olduğu için özel efekt yok. Hassas bireylerseniz hiç tavsiye etmiyorum işin vicdani boyutunu bi kenara bırakırsak eğer film geçrekten çok iyi zaten Berlin film festivalinde Altın ayı ödülü kazanmıştır.
@Mickey.ll 7 ay önce
Admin bey filmleri indirmede bi sorun var filmler hangi kalitede olursa olsun kutu içinde görünüyor ekran büyüklüğünde bi sorun var telefonda indirip izliyorum her filmde böyle ve bu bi haftadır başladı yardımcı olur musun?
2 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  8.0/10
 
  90
  Türkiye