Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

The Crossword Mysteries: A Puzzle to Die For (2019)

Ölümcül Bulmaca

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

4 YORUM
@thegfloud 6 ay önce
İdare eder bile diyemeyeceğim. Belki seyretmeden dinlenebilir, radyo temsili gibi. Vakit kaybedilmemiş olur. 3-4 günde çekişmiştir. Ucuz Türk dizileri gibi geldi bana.
@FilmlerHayatim 6 ay önce
Boş vaktiniz varsa çerezlik izlenebilecek bir polisiye bence. Hallmark için çekilmiş zaten aşırı kaliteli bir yapım iddiası taşımıyor. Bilmeyenler varsa Amerika'da sadece beyaz insanların yer aldığı Noel filmleri çeken bir yapım firması. Şirketin adı... [Devamını gör..]
Boş vaktiniz varsa çerezlik izlenebilecek bir polisiye bence. Hallmark için çekilmiş zaten aşırı kaliteli bir yapım iddiası taşımıyor. Bilmeyenler varsa Amerika’da sadece beyaz insanların yer aldığı Noel filmleri çeken bir yapım firması. Şirketin adını görünce beklentimi sıfıra indirerek izledim ve hoşuma gitti. Dört Mean Girls’ten biri olan Lacey Chabert başrolde. Rachel ve Amanda kadar sektörde ilerleyemese de Lindsay’dan iyi durumda, en azından B sınıfı yapımlarda başrol kapabiliyor. Ekürisi Brennan abimizle de yakışmışlar. Serinin iki tane devam filmi de varmış ve hatta üç tanesi de yoldaymış. Katili bulmak için kişileri eleye eleye gitsem de bulamadım. Ama ortalarda bir yerde çok bariz bir ipucu veriliyor, hatta katil kendi kendini ele veriyor diyeyim siz anlayın, sürprizi kaçmasın.
@karpedyum 6 ay önce
Konu ilgi cekici diye izledim ama dizi gibi olmus sahne gecisleri muzikler ne bilim tam olmamis sanki. Daha iyi polisiyeler var izlenmesede olur kivaminda bi film.
@ahbap cavus 6 ay önce
sakin, sade sıkmayan bir film, tabi bence

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Gizem
  6.8/10
 
  120
  ABD