Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

The Immortal Life of Henrietta Lacks (2017)

Henrietta Lacks'ın Ölümsüz Hayatı

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

3 YORUM
@Ylmz 2 hafta önce
Amerikan a... [Spoileri gör..]
Amerikan adaleti öylemi !! Bu kadının yaşadığı hastalık zaten yeterince zor ve Amerikan sağlık sistemi insanları hasta değil müşteri olarak görüyor ve buda yetmez gibi o kadına ait olan ister tumur ister başka birsey olsun kendilerine maledip satıyor menfaat sagliyorken bunu hastanın kimliğini gizleyerek yapıyor yani haklarını gaspederek ailelerine karşı maddi ve manevi sorumluluktan yüzünü gizleyen bir haydut yöntemiyle kaçıyor!!? Tek fark burada soyulanin kimliğinin gizlenmesi ve bu yapılan adilik bir haydutun maddi soygunu dan binlerce kere daha kötü.. Çünkü o kadının üzerinde kimbilir daha ne işkenceler yapıldı belli değil.. Amerikan adalet sistemi bu yaşanan insanlik suçunun apaçık ortağı durumunda… Adaleti cüzdana sigdiranlardan zaten başka türlüsü beklenemezdi.. Tip için olsaydı bunlar açıkça yapılırdı ve ailenin hersey den haberdar olması gerekirdi.. Ama haber vermek yerine onlar bile habersizce kobay olmuşlar.. Bunların nazilerden ne farkı var..
2 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Biyografi
  6.3/10
 
  93 DK
  ABD