Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

The Princess Bride (1987)

Prenses Gelin

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

15 YORUM
@filmsever 1 ay önce
59.17 de sanki yellin değilde gelin diyor ve adam anlamıyor adamın yüz ifadesinden de anlaşılıyor sonra el işareti yapıyor sanki bir ironi mi bu ?
@keles47 2 ay önce
Çocuklara göre bide şimdiki yılda pek sevileceğini düşünmüyorum
@Ahmet 5 ay önce
küçükken izlesem güzel gelirdi.Şimdi saçma geldi.yaşı küçüklere uygun bir film
@tarik 5 ay önce
eskiden hafta sonları TRT de masalımsı çocuklar için Disney filmleri olurdu.Onun tadında bir film.Beklentiniz yüksek ise size göre değildir.
@tarik 5 ay önce
eskiden hafta sonları TRT de masalımsı çocuklar için Disney filmleri olurdu.Onun tadında bir film.Beklentiniz yüksek ise size göre değildir.
@Soydan Pamir 7 ay önce
Birkaç kötü yorum gördüm onlara sakın aldanmayın. Kalbinizi sevgiyle dolduracak bir şaheser bu film! İzlemeye doyamadım. Gayet de zekayla işlenmiş bir kurgu. Çocuk masalı falan değil. Hayatın masalı bu! Yüzünüzde her daim bir gülümsemeyle izleyeceksi... [Devamını gör..]
Birkaç kötü yorum gördüm onlara sakın aldanmayın. Kalbinizi sevgiyle dolduracak bir şaheser bu film! İzlemeye doyamadım. Gayet de zekayla işlenmiş bir kurgu. Çocuk masalı falan değil. Hayatın masalı bu! Yüzünüzde her daim bir gülümsemeyle izleyeceksiniz! Bayıldım…
@ekad 1 sene önce
Sonuna kadar izledim; Acıyın kendinize kıymayın yolunuzu şaşırmayın yorumlara aldanmayın. –İ.Z.L.E.M.E.Y.İ.N– ( 10 yaş altı belki izleyebilir belki…)
@lienadis 1 sene önce
filmdeki saçma olaylar güldürdü beni baya. başarılı sayılabilecek bir film, sevdim
@motan 1 sene önce
Kim demiş büyükler masal sevmez diye, usulünce anlatırsan severler, anlatmışlar..
@tülay4141 1 sene önce
Neden izledim ben bunu ya lanet olsun

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Aile
  8.1/10
 
  98 DK
  ABD