İndirme: Sevgili arkadaşlar indirme çalışan "PUB" player için aktif. Yeni playerimiz "PUB+" HENÜZ desteklemiyor fakat indirme özelliği için çalışıyoruz.

The Usual Suspects (1995)

Olağan Şüpheliler

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

140 YORUM
@Darcy 1 hafta önce
Kevin Spacey’in muhteşem oyunculuğunu konuşturduğu filmlerden birisi. Sürpriz sonlu film sevenler için kaçırılmaması gereken bir yapıt. İyice seyirler.
@edebiali 1 hafta önce
Biraz sıkıcı ilerliyor ama filmin sonu her şeyi unutturuyor 10/8
@vildanhazduyar 2 hafta önce
Beyin yakan güzel bir şifreli film. Puanım: 8.7
@bol pantolon ve 70lik 2 hafta önce
vay be... ... [Spoileri gör..]
vay be… aslında o sakat adamın suçlu olduğunu tahmin etmiştim ama sırf onu gören adam için bunca şeyi yapacağını düşünmemiştim.
@Bifilizleyicisi 4 hafta önce
Şaşırtıcı sonlarla biten filmlere bayılıyorum. Bu da o tarz filmlerden. Ve en iyilerinden biri bence. Harika bir film👌🏼
@lykke li 4 hafta önce
etkileyici ,muazzam ve kusursuz bir film sonuna kadar bir sır var ortada beyninizin %100 ünü verirseniz eğer belki izleyebileceğiniz en güzel filmlerden birisi olabilir oyuncu kadrosu muazzam zaten kevin spacey, benicio del toro, gabriel byrne fazla ... [Devamını gör..]
etkileyici ,muazzam ve kusursuz bir film sonuna kadar bir sır var ortada beyninizin %100 ünü verirseniz eğer belki izleyebileceğiniz en güzel filmlerden birisi olabilir oyuncu kadrosu muazzam zaten kevin spacey, benicio del toro, gabriel byrne fazla söze gerek yok senaryoya 910 veriyorum iyi seyirler dilerim
@Firtina2000 1 ay önce
Biraz sıkıcı ilerliyor ama filmin sonu bütün bunları unutturuyor. Mükemmel bir film izleyin bence
@BONSAI 5 ay önce
Seyredilir eyvallah da okadar abartıldığı gibi değil benden 10/7
@tarik 6 ay önce
ters köşe senaryolu bir film.Kendi türü içinde önemli bir hikayeye sahip.Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile hafızalarda yer etmiş klasikler arasına girmiştir.
@ahah 6 ay önce
gerçekten çok başarılı bir filmdi oyunculuk kurgu şarkı herşey harika senaryo çok başkaa aşırıııı sıradışı diyemem ama kurgu fln o kadar iyi ki insanın ağzını açık bırakmayı beceriyor çok iyiydi..

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Gerilim
  8.5/10
 
  106 DK
  ABD