Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

They Found Hell (2015)

Cehennemden Kaçış

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

5 YORUM
@Enes 4 ay önce
İğrenç tam Bi zaman kaybı berbat ötesi 7 kişi yola çıkıp 2 kişi dönmek ne demek ve kusmak için ideal bir film
1 yanıtı görüntüle
@lenore 7 ay önce
saçma sapan,zaman kaybı.
@vasren 10 ay önce
Dusuk butceli olmasina ragmen kotu bir film olmamis kurgu senaryo iyi. Teknik gorsel efektler biraz basit ama makyajlar ve dekor iyi. Bilimsel kesif yapacakken baska boyutlara kapi acmak. Bilimkurgu korku alaninda bu konu bircok oyun ve bazi filmler... [Devamını gör..]
Dusuk butceli olmasina ragmen kotu bir film olmamis kurgu senaryo iyi. Teknik gorsel efektler biraz basit ama makyajlar ve dekor iyi.
Bilimsel kesif yapacakken baska boyutlara kapi acmak. Bilimkurgu korku alaninda bu konu bircok oyun ve bazi filmlerde islenen bir hikaye. Bu tur filmler daha komplike hikayeler ve butcelerle islenmeyu hakediyor. Event Horizon (1997), The Mist (2007), Doom (2005) benzer filmler.
@medium73 1 sene önce
Evlat olsa çekilmez..Hani bu bomboş zamanımda izleyeyim de izleyeceklere öncü olayım dedim ama bomboş zamanınıza yazık inanın..

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Bilim Kurgu
  4.9/10
 
  87 DK
  ABD