Thoroughbreds (2017)

Thoroughbreds

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

5 YORUM
@Janvaljean 5 ay önce
Güzel filmdi ……….
@Magik 7 ay önce
Hayatımda hiç bu kadar bir karaktere üzülmemiştim, ciddi ciddi bu yorumu filmi izledikten 2 gün sonra yazıyorum. belkide fazla empati yaptım bilmiyorum ama Amanda'nın uğradığı şey kocaman bir haksızlık idi beni çok rahatsız etti hak ettiği şey bu değ... [Devamını gör..]
Hayatımda hiç bu kadar bir karaktere üzülmemiştim, ciddi ciddi bu yorumu filmi izledikten 2 gün sonra yazıyorum. belkide fazla empati yaptım bilmiyorum ama Amanda’nın uğradığı şey kocaman bir haksızlık idi beni çok rahatsız etti hak ettiği şey bu değildi, bilemiyorum Lily ile lezbiyen vari bir ilişki yaşayıp çoğu kişiyi öldürme planları kurabilirlerdi falan filan bir çok alternatifi mevcutken böyle bir son gerçekten rahatsız etti beni.
Amanda’ya film boyunca sarılıp bir daha bırakmamak istedim Lily’nin yaptığı şeyi bu filmi hatırladığım müddetçe asla kabullenemiycem. Senarist işini bırakmıştır umarım.
Amanda’nın fikirlerinin hepsini köküne kadar desteklediğimden midir bilmem ama bir film karakterine aşık olabileceğim aklımın ucundan geçmezdi offff kesinlikle böyle bir sonu hak etmedi orası ait olduğu yer değil !
@aurarai 7 ay önce
yavaş işlenmiş, eksik yerler varmış hissiyatı veren bir filmdi. amanda karakterini sevdim o kadar.
@akarachel 1 sene önce
Güzel kamera açıları ama filmin tek artıı bu. Hikaye kötü işlenmiş, kkarakterlerin altı doldurulmamış, film akmıyor, bitmiyor.
@burobaba 2 sene önce
Biraz sanatsal çok aksiyon yok beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Bence izlesem mi uyusam mı diyorsanız uyumalısınız.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  6.7/10
 
  92 DK
  ABD