Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

To Kill a Mockingbird (1962)

Bülbülü Öldürmek

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

15 YORUM
@Legolasvegandalf 3 hafta önce
Yorumlarda... [Spoileri gör..]
Yorumlardan çıkardığıma göre film çok beğeniliyor. Film dönemine göre gerçekten ileri bir seviyede. Anlatmak istediği konu çok güzel .
Kitabını okumadım ama film konuya biraz hızlı bir şekilde giriyor ve olay örgüsü bir kaç karakter ve tiplemeyle anlatılmaya çalışılıyor.
Çocuğun gözünden anlatılsa bile bunu pek fark etmiyorsunuz. filmin sonu tatmin etmiyor yani spoiler vermek istemiyorum ; filmindeki bazı olaylar ilerlemiyor yani süreçlerde sorun var gibime geliyor.
@Fatihakbas1 7 ay önce
Bu filmin kitabını okumayanlara öncelikle kitabı okumalarını tavsiye ederim çocukluğu o kadar güzel işlemiş ki yazar tam bir efsane filmi de gerçekten çok güzeldi. Kitapta ki duyguyu geçirmişler (kitap aslında ırkçılık odaklı fakat bunu bir çocuğun g... [Devamını gör..]
Bu filmin kitabını okumayanlara öncelikle kitabı okumalarını tavsiye ederim çocukluğu o kadar güzel işlemiş ki yazar tam bir efsane filmi de gerçekten çok güzeldi. Kitapta ki duyguyu geçirmişler (kitap aslında ırkçılık odaklı fakat bunu bir çocuğun gözünden anlatması asıl vurucu yeri)
@sickmydick 1 sene önce
İnsanın Irklara ve ırkçılığa olan bakış açısını yeniden oluşturabilecek bir film, kesinlikle izlenmeli
@atticus finch 1 sene önce
çok ama çok mükemmel bir filmi notu 10/9.2
@zeynoo 1 sene önce
güzeldi izleyin derim
@mr movie 3 sene önce
dramatik filmlerin eskisi yenisi olmaz izleyin seveceksiniz
1 yanıtı görüntüle
@el mariachi 3 sene önce
1962 yapımı bu film hem oyunculukları hem de muhteşem senaryosu ile konunun işleyişi bütünleşmiştir kesinlikle baş yapıt bir filmdir ve klasik olma özelliği kazanmıştır. Açıkcası öncelikle ben Harper Lee'nin romanını okuyup daha sonra filmi izled... [Devamını gör..]
1962 yapımı bu film hem oyunculukları hem de muhteşem senaryosu ile konunun işleyişi bütünleşmiştir kesinlikle baş yapıt bir filmdir ve klasik olma özelliği kazanmıştır. Açıkcası öncelikle ben Harper Lee'nin romanını okuyup daha sonra filmi izledim. Başarılı bir kitabı sinemaya uyarlamak çok zor iştir aslında fakat bu film bir istisna olarak kitabı gayet güzel bir şekilde sinemaya yansıtmayı başarmıştır. Mutlaka izleyin fakat izleyeceklere önerim kitabı öncelikle okumanız daha sonra filmi izlemenizdir zira önce filmi izlerseni kitabı okurken alınacak olan hazzı bir parça aşağıya çekebilir iyi seyirler.
@uğur özdoğan 3 sene önce
Kesinlikle herkesin izlemesi gereken unutulmaz yapıtlardan bir tanesi…
@dilayy 4 sene önce
film hiçbir alternatiften açılmıyor 🙁 …ilgilenebilir misiniz?(diğer sitenizde de aynı şekilde )

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.3/10
 
  129 DK
  ABD