Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

V For Vendetta (2005)

Vendetta'nın 'V'si

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

284 YORUM
@Hakan_Cinar 1 hafta önce
Film etkileyici, en başta " bir hikayesi var " ve siz de kendinizi bu hikaye içinde buluyorsunuz. Hepimiz bir " V " değil miyiz ? Evet öyleyiz, sadece bizi ateşleyecek ortamı ve lideri bekliyoruz aslında .. Hepimiz bulunduğumuz şehrin, ülkenin bır... [Devamını gör..]
Film etkileyici, en başta ” bir hikayesi var ” ve siz de kendinizi bu hikaye içinde buluyorsunuz. Hepimiz bir ” V ” değil miyiz ? Evet öyleyiz, sadece bizi ateşleyecek ortamı ve lideri bekliyoruz aslında ..

Hepimiz bulunduğumuz şehrin, ülkenin bırakın dünyanın adaletsiz ve ahlaksızca yönetildiğinin farkındayız, sadece susuyoruz ve yolumuza bakıyoruz.

Filmin asıl amacı bunları zaten gören bizlerin bir araya geldiğimiz zaman kötü gidişatı değiştirebileceğimiz, en azından başkaldırıp ” kukla ya da kandırılmaya müsait kitle ” olmadığımızı gösterebileceğimiz yönünde .. bu tabii maalesef bir ütopya olarak kalsa da, verdiği cesaret ve aydınlatma süreci haz veriyor ..

Tabii her felsefi dayanağı olan film gibi abartılmış, bizim izleyicimizde maalesef böyle bir sıkıntı var, felsefi bir mesaja tanık olduğu zaman hemen onu yüceltir, bunun en acı örneğini de 1979 yapımı Stalker isimli filmi izlerken yaşamıştım .. bu yüzden yorumların %50’lik kısmı abartı, film harika – muhteşem ötesi değildir ama bir amacı vardır, felsefesi vardır ve bence izleyicisini içine almıştır, bu yüzden başarılıdır.

Bu mesaja odaklanıp izlenmesi tavsiye edilir, yoksa ( bu sözüm filmi kusursuz bulan sizlere ) finale yakın zamanda kurşun yağmuruna tutulduğu zaman ölmesi gerektiğini hepimiz biliyoruz .. en iyi ihtimalle yürüyemez durumda olmalıydı, o durumda sadece gövdeye ateş edilmez .. neyse ..

Ben beğendim açıkçası, entellektüel birikim adına izlenebilir.
@Nektarimbenim 2 hafta önce
Güzel film işleniş sahneler falan ama sanki fazla abartılıyor yani ben o kadar sevmedim ama izlenir
@MEMO 2 hafta önce
GÜZEL BİR FİLM
@hqlukefe 2 hafta önce
eyw çok iyi film ama biraz abartmamış mısınız
@slnk 4 hafta önce
Nedendir bilmiyorum belki de çok beklentiye girdiğimizdendir ama erkek arkadaşımda ben de bittiğinde "yaani izlemesekte ölmezmişiz, çokta lazım değilmiş" dedik. Yorumlara bakarsanız bunu izlemeyen birisinin hayat damarlarından biri kopmuş demektir gi... [Devamını gör..]
Nedendir bilmiyorum belki de çok beklentiye girdiğimizdendir ama erkek arkadaşımda ben de bittiğinde “yaani izlemesekte ölmezmişiz, çokta lazım değilmiş” dedik. Yorumlara bakarsanız bunu izlemeyen birisinin hayat damarlarından biri kopmuş demektir gibi hissetiriyor asdasfsdfs ama yok öyle bişey.
@ugur60 4 hafta önce
Bu filmi sevemeyen bi ben varım galiba
@Mandingo 666 1 ay önce
Vendetta için 5-V for Vendetta bunca zaman bunu bilmeden izleyenler de var
@esma 1 ay önce
Keşke hafızamdan silinse de tekrar izlesem ben böyle harika böyle mükemmel bir film görmedim her şeyiyle 10/10
@Togo 1 ay önce
Her yerde karşıma çıkmasına rağmen nedensizce yıllardır izlememmiştim, bu filmi 2020 de izlemem filme hakaretmiş resmen.Bir filmden çok daha fazlası…
@Akın 1 ay önce
Bu film hafızamdan silinsin ve tekrar tekrar izleyeyim bu 3. izleyişim. Tek kelime ile muhteşem…

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  8.2/10
 
  132 DK
  ABD