Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Whiplash (2014)

Whiplash

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

78 YORUM
@Muhammednz 11 saat önce
Sadece izleyin eğer beğenmediyseniz anlamamışsınızdır o kadar😉
@Çağrı ygz 3 gün önce
Harika bir film bitmese keşke dedim ama olmadı bitti her güzel film gibi ve zaten güzel filmler biter insanlar için kötü filmler sadece dakikalarda biter ….
@M.scott 5 gün önce
Filmin çok iyi bir temposu var. Başından sonuna alıp götürüyor. Sıkıcı diyenleri takmayın. 1 saat 40 dakikada sıkıldığımı hiç hatırlamıyorum. Ayrıca herkes sonu kötü demiş ben gayet beğendim. 8,8/10
1 yanıtı görüntüle
@suzibey 5 gün önce
bi tane çocuk davul çalıyor. e ne var bunda demeyin. bu kadar bisexsüel bi film görmedim. gençleri manipüle ediyorlar. beyin yıkıyorlar. simgelere dikkat ederek izleyince tüm gerçeği görüyorsunuz. ALLAH belanızı versin. lanet herifler!... [Devamını gör..]
bi tane çocuk davul çalıyor. e ne var bunda demeyin. bu kadar bisexsüel bi film görmedim. gençleri manipüle ediyorlar. beyin yıkıyorlar. simgelere dikkat ederek izleyince tüm gerçeği görüyorsunuz. ALLAH belanızı versin. lanet herifler!
@_Letranger_ 1 hafta önce
Film IMDb’ de 600 küsür bin kişiden ortalama 8,5 puan almış. 3 Oscar almış. Toplam 94 ödül almış. 143 adaylığı var. Siz neyin peşindesiniz beğenmeyenler. Gayet güzel bi filmdi.
@Emre 2 hafta önce
Crossroad, 1900 Efsanesi, HonkyTonkMan filmlerini de izledim. Bu filmin neresi güzel, nasıl 8.5 almış anlamadım. B.ktan saçma bir film. Ben cazdan anlamıyorum ya filmi de anlayamadım heralde.
@Mügü 2 hafta önce
Sonu keske öyle bitmeseydi ya yoksa güzel film.
@feriha 2 ay önce
mükemmel bir filmdi…
@Gaye güler 2 ay önce
Çok tuhaf hissediyorum ya 😂 film son 10 dk da koptu bence bir buçuk saat sıkılarak izledim. Ama sonu çok iyiydi..
@I seeeeee you 2 ay önce
az kalsın yorumlara bakıp izlemeyecektim kesinlikle izlenmesi gereken bir film puanını kesinlikle hak ediyor

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.5/10
 
  107 DK
  ABD